پیست ماشین‌سواری کودکان

یکی از پرطرفدارترین محصولات شهربازی، ماشین‌های برقی کوبنده برای کودکان است و پیست ماشین سواری کودکان از مهم‌ترین عوامل در سلامت و کیفیت ماشین‌های برقی می‌باشد. این وسیله بازی برای تمامی سنین کودکان مناسب بوده و در اغلب شهربازی‌های سرپوشیده و فضای باز موجود است.

این محصول به دلیل هیجان و امنیتی که به کودک می‌دهد، جزء محبوب‌ترین وسایل شهربازی بوده و یکی از دلایل اصلی ورود خانواده‌ها به شهربازی‌های کودکان است.

پیست‌های تولیدی برای شهربازی‌ها در دو دسته برق از سقف و برق از کف موجود هستند که از نوع متریال درجه یک می‌باشند و با توجه به انتخاب و نیاز مشتری طراحی و اجرا می‌شوند.

انواع پیست‌ ماشین‌سواری کودکان

پیست ماشین برقی برق از سقف

در این پیست از ماشین برقی کوبنده از نوع آنتن‌دار استفاده می‌شود. برق‌کشی این پیست از سقف بوده و از طریق توری ایجاد شده روی سقف پیست ، اجرا می‌شود. کلاف‌کشی کف این پیست با ورق پنج میلی‌متری انجام می‌شود و بیشتر دور تا دور پیست برای ایمنی بیشتر برق‌کشی می‌شود.
پس از سوار شدن کودکان و بستن کمربند ایمنی، اپراتور پیست دکمه استارت ماشین را فعال می‌کند و با این کار کابل منفی را به شاسی پیست و کابل مثبت را به توری سقف متصل می‌کند.
به این ترتیب موتور ماشین آماده به کار می‌شود و با فشار پدال گاز توسط کودک شروع به حرکت می‌کند. دستگاه دارای یک تایمر است و در صورت به پایان رسیدن زمان بازی، به طور اتوماتیک خاموش می‌شود.

برای آشنایی با 10تا از بهترین شهربازی های دنیا اینجا کیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست