ساخت و هزینه پیست ماشین برقی

 

پیست ماشین برقی

 

پیست ماشین برقی یکی از محبوب ترین تجهیزات شهربازی سرپوشیده است که همیشه مورد استقبال خانواده ها قرار می گیرد.

بسیاری از نوجوانان عاشق رانندگی هستند و این پیست می تواند رانندگی را سرگرم کننده کند.

بازیکنان می توانند بدون آسیب دیدگی با یکدیگر برخورد کنند.

پیست ماشین کوبنده و  برقی توسط گروه صنعتی محمدی قابل تهیه و نصب است.

قیمت ساخت پیست ماشین برقی و پیست ماشین کوبنده  بستگی به متراژ پیست دارد.

افراد زیادی در سنین مختلف برای تخلیه هیجانات وخوشحالی بیشتر به شهر بازی می روند و معمولا بسیاری از مردم خاطره های زیبا و جذابی از شهربازی درذهن دارندکه از یادآوری و بیان این خاطرات احساس خوشایندی دارند. در شهر بازی وسایل و تجهیزات مختلفی برای بازی کودکان وجود دارد که یکی از این وسایل ماشین برقی می باشد و این نوع ماشین در بین افرادی که به شهر بازی می روند طرفداران و علاقه مندان  زیادی دارد.

پیست ماشین برقی در شهر بازی

 

ماشین برقی شهربازی

 

کودکان  و نوجوانان زیادی به رانندگی علاقه دارند و  ازآن لذت می برند ماشین برقی یکی از وسایل  بازی می باشد که افراد در هرسن وسالی می توانند بدون محدودیت رانندگی را تجربه کنند و خاطره ای زیبا از آن در ذهن داشته باشند.

پیست ماشین برقی یکی از پرطرفدار ترین تجهیرات شهربازی است و همانطورکه می دانید  این مدل ماشین ها به نسبت بقیه تجهیزات و وسایل تفریحی شهر بازی از لحاظ امنیت در سطح بهتری قرار دارند و نیز افراد در صورت استفاده از آن  دچار خطر هایی مثل سقوط و …  نمی شوند و به همین دلیل برای سنین کوچک بسیار مناسب و هیجان انگیزاست ماشین های برقی به دو نوع برق از کف و برق از سقف تقسیم می شوند.

 

ماشین برق از کف چیست؟

ماشین های برقی درشهربازی های سرپوشیده و روباز هردوکاربرد دارند ولی در شهربازی های سرپوشیده معمولا بیشتر از این نوع ماشین ها استفاده می شود  و کودکان به راحتی می توانند در پیست های ماشین برقی رانندگی کرده و از آن لذت ببرند در این نوع پیست ماشین های برقی بدون آنتن است .

برق مصرفی این ماشین ها ۲۲۰ ولت بوده که از کنتور تامین می شود وبرق ۲۲۰ ولت از طریق کف پیست به این نوع از ماشین ها می رسد ماشین های برق ازکف به دوگروه پرتابل وجوش تقسیم می شوند .

در پیست های ماشین جوش صفحات نیز دارای ابعاد 1*1 و 2*1   هستند که در کنار هم قرار می گیرند و به وسیله جوش به هم متصل می شوند اما در نوع پرتابل صفحات پیچ و مهره می شوند و روی زیر ساخت نصب می شوند و در پرتابل اگر به پیست دست بزنید برق را احساس می‌کنید  اما در ماشین برقی نوع جوش به علت وجود لایه ام دی اف برق را احساس نمی کنید.

 

ماشین برق از سقف  چیست؟

این مدل ماشین بر خلاف مدل برق از کف دارای آنتن می باشد  و کف پیست با ورق های ۵ میلی متری کلاف کشی شده است ماشین برق از سقف یکی از انواع دیگر ماشین های برقی در شهر بازی است که آنتن نیز دارند و برق کشی از طریق توری که در سقف وجود دارد انجام شده است برای امنیت بیشتر باید دورتا دور پیست حتما برق کشی شود سرعت این ماشین ها حدوداً ۸تا ۱۲ کیلومتر بر ساعت است.

 

نحوه کارکرد ماشین های برقی

 

پیست ماشین برقی

 

درماشین برقی از نوع برق ازسقف اپراتور پس از اینکه افرادکمر بند ایمنی را بسته و سوار شدند کلید استارت را روشن کرده که با فعال شدن کلید کابل مثبت به توری سقف و کابل منفی به شاسی پیست وصل می شود و با فشردن پدال گاز ماشین حرکت می کند  اما در نوع برق ازکف پس از این که اپراتور استارت را فعال می کند کابل مثبت و منفی را نیز هم زمان به شاسی پیست وصل می کند و همچنین دارای تایمر می باشد که بعد از زمان مشخصی دستگاه خودکار خاموش می شود.

ایمنی شهربازی

ماشین های برقی همان طور که توضیح دادیم باتوجه به نوع سیستم برق رسانی به دو نوع تقسیم شدند که از هردو مدل ماشین برقی درشهر بازی ها استفاده می شود. مسئله امنیت و ایمنی در وسایل شهربازی یکی از دغدغه های مهم افراد می باشد و یکی از دلایلی که ماشین های برقی از گذشته تا امروز طرفداران زیادی داشته است .

موضوع ایمنی آن نسبت به بقیه وسایل شهربازی است که قابلیت استفاده برای بیشتر سنین را دارد و خانواده ها در کنار فرزندان خود می توانند تجربه ای شاد و به یاد ماندنی را در ذهن خود ثبت کنند و شرکت های زیادی در زمینه ماشین های برقی فعالیت می کنند پس برای امنیت و ایمنی بیشتر از کارشناسانی که در این زمینه تخصص دارند استفاده شود تا ازحوادث ناگوار و خطرناک جلوگیری شود.

 

در ساخت شهربازی با توجه به اینکه لازم است دستگاها  با زیرساخت ها بررسی شود ، قبل از خرید و برای اطلاع از قیمت ساخت پیست با گروه صنعتی محمدی تماس بگیرید.

مدیرعامل : 09123026843
مدیریت کارخانه : 09301255520

 

 

فهرست